Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
Trenčín
0:0
Nitra
8.12.2019. 18:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Michalovce
0:0
Slovan
8.12.2019. 17:30
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
DVTK Miškolc
0:0
Nové Zámky
8.12.2019. 17:30
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
L. Mikuláš
0:0
MAC Budapešť
8.12.2019. 17:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
B. Bystrica
0:0
Poprad
8.12.2019. 16:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Košice
0:0
Detva
8.12.2019. 15:30
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: -
Diváci: -     Píše: Vychovalý Marián
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Trenčín
0:0
-:-, -:-, -:-
8.12.2019. 18:00
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Nitra
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.
10Refresh


FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
Základná12. 09. 201918:00ŠTHC Košice - HC Slovan Bratislava1:2
Základná13. 09. 201917:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - MHk 32 Liptovský Mikuláš5:1
Základná13. 09. 201918:00PIHK Nitra - MAC Újbuda3:2
Základná13. 09. 201918:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HKM Zvolen2:1
Základná13. 09. 201918:00PIHK Poprad - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:3
Základná13. 09. 201918:00PIHC 07 WPC Koliba Detva - HK Dukla Trenčín1:2
Základná15. 09. 201916:00NEHC Mikron Nové Zámky - HC Košice1:2
Základná15. 09. 201916:00NEHKM Zvolen - HK Poprad3:2
Základná15. 09. 201917:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava1:3
Základná15. 09. 201917:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC 07 WPC Koliba Detva5:2
Základná15. 09. 201917:30NEMAC Újbuda - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:3
Základná15. 09. 201917:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra3:2
Základná17. 09. 201917:30UTHC Košice - HK Dukla Trenčín3:2
Základná17. 09. 201918:00UTHK Nitra - MHk 32 Liptovský Mikuláš6:0
Základná17. 09. 201918:00UTHK Poprad - MAC Újbuda6:5 PP
Základná17. 09. 201918:00UTHC 07 WPC Koliba Detva - HKM Zvolen5:6
Základná17. 09. 201918:30UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Ingema Michalovce4:1
Základná17. 09. 201918:30UTHC Slovan Bratislava - HC Mikron Nové Zámky6:7
Základná20. 09. 201917:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Mikron Nové Zámky2:1
Základná20. 09. 201917:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice2:3
Základná20. 09. 201917:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad4:3 SN
Základná20. 09. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava0:3
Základná20. 09. 201918:00PIMAC Újbuda - HC 07 WPC Koliba Detva4:2
Základná20. 09. 201918:00PIHK Nitra - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:2 SN
Základná22. 09. 201916:00NEHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín2:4
Základná22. 09. 201917:00NEHK Poprad - HK Nitra5:0
Základná22. 09. 201917:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - HK Dukla Ingema Michalovce0:4
Základná22. 09. 201917:00NEHC Košice - HKM Zvolen4:2
Základná22. 09. 201917:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:0
Základná22. 09. 201918:00NEHC Slovan Bratislava - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:3
Základná24. 09. 201917:30UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:3 PP
Základná27. 09. 201917:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Mikron Nové Zámky0:2
Základná27. 09. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - MHk 32 Liptovský Mikuláš6:4
Základná27. 09. 201918:00PIHK Nitra - HC 07 WPC Koliba Detva3:5
Základná27. 09. 201918:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Poprad2:3
Základná27. 09. 201918:30PIHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen4:1
Základná27. 09. 201919:00PIMAC Újbuda - HC Košice5:1
Základná29. 09. 201916:00NEHK Nitra - HC Košice0:9
Základná29. 09. 201916:00NEHC Mikron Nové Zámky - MAC Újbuda7:4
Základná29. 09. 201917:00NEHK Poprad - HC 07 WPC Koliba Detva2:3 PP
Základná29. 09. 201917:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:5
Základná29. 09. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen3:6
Základná29. 09. 201917:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava4:3
Základná01. 10. 201917:00UTMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad4:3
Základná01. 10. 201917:30UTHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce3:0
Základná01. 10. 201917:30UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín2:1 PP
Základná01. 10. 201918:00UTHC 07 WPC Koliba Detva - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:1
Základná01. 10. 201918:30UTHC Slovan Bratislava - MAC Újbuda3:0
Základná01. 10. 201918:30UTHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen2:4
Základná04. 10. 201917:30PIHC Košice - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:2 SN
Základná04. 10. 201917:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Mikron Nové Zámky4:1
Základná04. 10. 201918:00PIHC 07 WPC Koliba Detva - MHk 32 Liptovský Mikuláš6:2
Základná04. 10. 201918:00PIHK Nitra - HC Slovan Bratislava3:4 PP
Základná04. 10. 201918:00PIHKM Zvolen - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:4
Základná04. 10. 201919:00PIMAC Újbuda - HK Dukla Trenčín2:1
Základná06. 10. 201916:00NEHK Nitra - HC Mikron Nové Zámky4:0
Základná06. 10. 201916:00NEHK Poprad - HC Košice3:2 PP
Základná06. 10. 201917:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen2:6
Základná06. 10. 201917:00NEMAC Újbuda - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:5
Základná06. 10. 201917:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Slovan Bratislava2:4
Základná06. 10. 201918:00NEHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce3:0
Základná11. 10. 201917:30PIHC Košice - HC 07 WPC Koliba Detva1:4
Základná11. 10. 201917:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce2:1 PP
Základná11. 10. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - HK Nitra3:2
Základná11. 10. 201918:00PIHKM Zvolen - MAC Újbuda5:1
Základná11. 10. 201918:30PIHC Slovan Bratislava - HK Poprad2:1 PP
Základná11. 10. 201918:30PIHC Mikron Nové Zámky - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:6
Základná13. 10. 201915:00NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Trenčín2:4
Základná13. 10. 201916:00NEHK Nitra - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:2
Základná13. 10. 201917:00NEMAC Újbuda - MHk 32 Liptovský Mikuláš6:0
Základná13. 10. 201917:00NEHK Poprad - HC Mikron Nové Zámky1:0
Základná13. 10. 201917:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen2:5
Základná13. 10. 201918:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - HC Slovan Bratislava2:4
Základná18. 10. 201917:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice2:4
Základná18. 10. 201917:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - MAC Újbuda4:1
Základná18. 10. 201918:00PIHK Poprad - HK Dukla Trenčín2:3 SN
Základná18. 10. 201918:00PIHKM Zvolen - HK Nitra4:0
Základná18. 10. 201918:30PIHC Mikron Nové Zámky - HC 07 WPC Koliba Detva3:0
Základná20. 10. 201916:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Poprad4:1
Základná20. 10. 201917:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce1:0 PP
Základná20. 10. 201917:00NEMAC Újbuda - HK Nitra0:7
Základná20. 10. 201917:00NEHKM Zvolen - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:1
Základná20. 10. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - HC 07 WPC Koliba Detva3:6
Základná20. 10. 201918:00NEHC Slovan Bratislava - HC Košice1:2 SN
Základná22. 10. 201917:30UTHC Košice - HC Mikron Nové Zámky2:3 PP
Základná22. 10. 201918:00UTHC 07 WPC Koliba Detva - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:5
Základná22. 10. 201918:00UTHK Poprad - HKM Zvolen3:4
Základná22. 10. 201918:00UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - MAC Újbuda4:1
Základná22. 10. 201918:00UTHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce6:2
Základná22. 10. 201918:30UTHC Slovan Bratislava - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:2 SN
Základná25. 10. 201917:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra2:1 PP
Základná25. 10. 201917:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:3 PP
Základná25. 10. 201918:00PIHKM Zvolen - HC 07 WPC Koliba Detva1:5
Základná25. 10. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - HC Košice3:4 SN
Základná25. 10. 201918:30PIHC Mikron Nové Zámky - HC Slovan Bratislava1:5
Základná25. 10. 201919:00PIMAC Újbuda - HK Poprad7:3
Základná27. 10. 201916:00NEHC Mikron Nové Zámky - MHk 32 Liptovský Mikuláš5:4 SN
Základná27. 10. 201916:00NEHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín5:3
Základná27. 10. 201917:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - MAC Újbuda3:2 PP
Základná27. 10. 201917:00NEHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce2:0
Základná27. 10. 201917:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Nitra2:1 PP
Základná27. 10. 201918:00NEHC Košice - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:4
Základná30. 10. 201917:00STMHk 32 Liptovský Mikuláš - DVTK Jegesmedvék Miškovec0:5
Základná30. 10. 201917:30STHK Dukla Ingema Michalovce - HC 07 WPC Koliba Detva2:0
Základná30. 10. 201917:30STHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava1:3
Základná30. 10. 201918:00STHK Nitra - HK Poprad3:1
Základná30. 10. 201918:00STHKM Zvolen - HC Košice0:1
Základná30. 10. 201918:00STHK Dukla Trenčín - HC Mikron Nové Zámky9:2
Základná01. 11. 201916:00PIHC Mikron Nové Zámky - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:3
Základná01. 11. 201917:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín1:0
Základná01. 11. 201917:00PIHK Poprad - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:1
Základná01. 11. 201917:30PIHC Košice - MAC Újbuda5:4 PP
Základná01. 11. 201918:00PIHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava1:2
Základná01. 11. 201918:00PIHC 07 WPC Koliba Detva - HK Nitra1:3
Základná03. 11. 201915:00NEMAC Újbuda - HC Mikron Nové Zámky7:1
Základná03. 11. 201915:30NEHC Košice - HK Nitra4:1
Základná03. 11. 201916:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín1:2
Základná03. 11. 201917:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHk 32 Liptovský Mikuláš1:0 SN
Základná03. 11. 201917:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - HK Poprad2:4
Základná03. 11. 201918:00NEHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce5:2
Základná12. 11. 201918:30UTHC Slovan Bratislava - HC Mikron Nové Zámky2:1
Základná15. 11. 201917:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice2:3 SN
Základná15. 11. 201918:00PIHK Poprad - MHk 32 Liptovský Mikuláš2:3
Základná15. 11. 201918:00PIMAC Újbuda - HC Slovan Bratislava1:5
Základná15. 11. 201918:00PIHKM Zvolen - HC Mikron Nové Zámky3:1
Základná15. 11. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:1 PP
Základná15. 11. 201918:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC 07 WPC Koliba Detva2:3 SN
Základná17. 11. 201916:00NEHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce5:6
Základná17. 11. 201916:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HKM Zvolen1:2
Základná17. 11. 201917:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 WPC Koliba Detva2:3
Základná17. 11. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - MAC Újbuda9:2
Základná17. 11. 201917:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Košice3:1
Základná17. 11. 201918:00NEHC Slovan Bratislava - HK Nitra4:1
Základná18. 11. 201919:00POMAC Újbuda - HK Dukla Ingema Michalovce1:3
Základná19. 11. 201917:30UTHC Košice - MHk 32 Liptovský Mikuláš8:0
Základná22. 11. 201917:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - MAC Újbuda4:3
Základná22. 11. 201917:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín1:2
Základná22. 11. 201917:30PIHC Košice - HK Poprad2:1
Základná22. 11. 201918:00PIHKM Zvolen - MHk 32 Liptovský Mikuláš6:4
Základná22. 11. 201918:00PIHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra4:1
Základná22. 11. 201918:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Slovan Bratislava6:3
Základná24. 11. 201916:00NEHK Poprad - HC Slovan Bratislava2:1
Základná24. 11. 201916:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín2:3 PP
Základná24. 11. 201917:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - HC Košice2:3
Základná24. 11. 201917:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Mikron Nové Zámky4:1
Základná24. 11. 201917:30NEMAC Újbuda - HKM Zvolen3:4
Základná24. 11. 201918:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:1
Základná26. 11. 201918:30UTHC Slovan Bratislava - HC 07 WPC Koliba Detva11:0
Základná27. 11. 201917:00STMHk 32 Liptovský Mikuláš - MAC Újbuda3:2
Základná27. 11. 201917:30STHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra5:2
Základná27. 11. 201918:00STHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce5:2
Základná27. 11. 201918:00STHK Dukla Trenčín - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:0
Základná27. 11. 201918:30STHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad1:3
Základná29. 11. 201918:00PIHC 07 WPC Koliba Detva - HC Mikron Nové Zámky6:3
Základná29. 11. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - HK Poprad1:4
Základná29. 11. 201918:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:4
Základná29. 11. 201918:00PIHK Nitra - HKM Zvolen4:2
Základná01. 12. 201916:00NEHK Nitra - MAC Újbuda1:2 PP
Základná01. 12. 201916:15NEHK Dukla Trenčín - HC Košice1:2 SN
Základná01. 12. 201917:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:2
Základná01. 12. 201917:00NEHK Poprad - MHk 32 Liptovský Mikuláš8:0
Základná01. 12. 201917:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC 07 WPC Koliba Detva6:1
Základná01. 12. 201918:15NEHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen3:2 PP
Základná03. 12. 201917:00UTMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice0:0
Základná03. 12. 201918:00UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Nitra2:5
Základná03. 12. 201918:00UTHKM Zvolen - HK Poprad3:5
Základná03. 12. 201918:00UTHC 07 WPC Koliba Detva - HC Slovan Bratislava1:2 SN
Základná03. 12. 201918:00UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce4:3 PP
Základná03. 12. 201918:30UTHC Mikron Nové Zámky - MAC Újbuda5:3
Základná06. 12. 201917:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:6
Základná06. 12. 201917:30PIHC Košice - HKM Zvolen4:1
Základná06. 12. 201918:00PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava2:1 PP
Základná06. 12. 201918:00PIHK Poprad - HC 07 WPC Koliba Detva3:0
Základná06. 12. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - MAC Újbuda8:2
Základná06. 12. 201918:00PIHK Nitra - HC Mikron Nové Zámky2:1
Základná08. 12. 201915:30NEHC Košice - HC 07 WPC Koliba Detva
Základná08. 12. 201916:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Poprad
Základná08. 12. 201917:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - MAC Újbuda
Základná08. 12. 201917:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Mikron Nové Zámky
Základná08. 12. 201917:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava
Základná08. 12. 201918:00NEHK Dukla Trenčín - HK Nitra
Základná18. 12. 201918:00STHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná18. 12. 201918:00STHC Košice - HC '05 iClinic Banská Bystrica
Základná18. 12. 201918:00STHK Nitra - MHk 32 Liptovský Mikuláš
Základná18. 12. 201918:30STHC Slovan Bratislava - DVTK Jegesmedvék Miškovec
Základná18. 12. 201918:30STHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín
Základná18. 12. 201919:00STMAC Újbuda - HKM Zvolen
Základná20. 12. 201917:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Mikron Nové Zámky
Základná20. 12. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - DVTK Jegesmedvék Miškovec
Základná20. 12. 201918:00PIHKM Zvolen - HK Nitra
Základná20. 12. 201918:00PIHC 07 WPC Koliba Detva - MAC Újbuda
Základná20. 12. 201918:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice
Základná20. 12. 201918:30PIHK Poprad - HC Slovan Bratislava
Základná22. 12. 201915:30NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen
Základná22. 12. 201916:00NEHC Mikron Nové Zámky - HC 07 WPC Koliba Detva
Základná22. 12. 201917:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra
Základná22. 12. 201917:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - MHk 32 Liptovský Mikuláš
Základná22. 12. 201917:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - MAC Újbuda
Základná22. 12. 201918:00NEHK Poprad - HC Košice
Základná26. 12. 201916:00ŠTHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen
Základná26. 12. 201917:00ŠTMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín
Základná26. 12. 201917:00ŠTMAC Újbuda - HC '05 iClinic Banská Bystrica
Základná26. 12. 201918:00ŠTHK Nitra - HC 07 WPC Koliba Detva
Základná26. 12. 201918:30ŠTDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Poprad
Základná26. 12. 201919:00ŠTHC Košice - HC Slovan Bratislava
Základná28. 12. 201916:00SOHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná28. 12. 201917:00SOMAC Újbuda - HC Slovan Bratislava
Základná28. 12. 201917:00SOHC 07 WPC Koliba Detva - HK Dukla Trenčín
Základná28. 12. 201917:00SOHKM Zvolen - MHk 32 Liptovský Mikuláš
Základná28. 12. 201917:30SOHC Košice - DVTK Jegesmedvék Miškovec
Základná28. 12. 201918:00SOHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Mikron Nové Zámky
Základná30. 12. 201916:00POHK Dukla Trenčín - HC '05 iClinic Banská Bystrica
Základná30. 12. 201917:30POHK Dukla Ingema Michalovce - HC Mikron Nové Zámky
Základná30. 12. 201918:00POHC 07 WPC Koliba Detva - MHk 32 Liptovský Mikuláš
Základná30. 12. 201918:00POHK Poprad - MAC Újbuda
Základná30. 12. 201918:30PODVTK Jegesmedvék Miškovec - HKM Zvolen
Základná30. 12. 201918:30POHC Slovan Bratislava - HK Nitra
Základná04. 01. 202016:00SOHK Nitra - HK Poprad
Základná04. 01. 202016:00SOHC Mikron Nové Zámky - HC Slovan Bratislava
Základná04. 01. 202017:00SOMAC Újbuda - HC Košice
Základná04. 01. 202017:00SOMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 iClinic Banská Bystrica
Základná04. 01. 202017:00SOHKM Zvolen - HC 07 WPC Koliba Detva
Základná04. 01. 202018:00SOHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná06. 01. 202015:30POHC Košice - HK Nitra
Základná06. 01. 202016:00POHC '05 iClinic Banská Bystrica - HKM Zvolen
Základná06. 01. 202017:00POHC 07 WPC Koliba Detva - DVTK Jegesmedvék Miškovec
Základná06. 01. 202017:00POHK Poprad - HC Mikron Nové Zámky
Základná06. 01. 202017:30POHK Dukla Ingema Michalovce - MHk 32 Liptovský Mikuláš
Základná06. 01. 202018:00POHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín
Základná10. 01. 202017:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC 07 WPC Koliba Detva
Základná10. 01. 202018:00PIHK Poprad - HK Dukla Trenčín
Základná10. 01. 202018:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava
Základná10. 01. 202018:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná10. 01. 202018:30PIHC Mikron Nové Zámky - HC Košice
Základná10. 01. 202019:00PIMAC Újbuda - DVTK Jegesmedvék Miškovec
Základná12. 01. 202016:00NEHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava
Základná12. 01. 202017:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná12. 01. 202017:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad
Základná12. 01. 202017:00NEMAC Újbuda - HK Nitra
Základná12. 01. 202017:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC '05 iClinic Banská Bystrica
Základná12. 01. 202018:00NEHC Košice - HK Dukla Trenčín
Základná14. 01. 202018:30UTHC Slovan Bratislava - HC Košice
Základná17. 01. 202017:30PIHC Košice - MHk 32 Liptovský Mikuláš
Základná17. 01. 202018:00PIHK Nitra - DVTK Jegesmedvék Miškovec
Základná17. 01. 202018:00PIHK Poprad - HKM Zvolen
Základná17. 01. 202018:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 iClinic Banská Bystrica
Základná17. 01. 202018:30PIHC Slovan Bratislava - HC 07 WPC Koliba Detva
Základná17. 01. 202019:00PIMAC Újbuda - HC Mikron Nové Zámky
Základná21. 01. 202018:00UTHC 07 WPC Koliba Detva - HK Poprad
Základná21. 01. 202018:00UTHKM Zvolen - HC Košice
Základná21. 01. 202018:30UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná21. 01. 202018:30UTHC Slovan Bratislava - HC '05 iClinic Banská Bystrica
Základná21. 01. 202018:30UTHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra
Základná21. 01. 202019:00UTMAC Újbuda - HK Dukla Trenčín
Základná24. 01. 202018:00PIHK Nitra - HK Dukla Trenčín
Základná24. 01. 202018:00PIHC 07 WPC Koliba Detva - HC Košice
Základná24. 01. 202018:00PIHK Poprad - HC '05 iClinic Banská Bystrica
Základná24. 01. 202018:30PIHC Mikron Nové Zámky - DVTK Jegesmedvék Miškovec
Základná24. 01. 202018:30PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná24. 01. 202019:00PIMAC Újbuda - MHk 32 Liptovský Mikuláš
Základná26. 01. 202016:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice
Základná26. 01. 202017:00NEHC Slovan Bratislava - DVTK Jegesmedvék Miškovec
Základná26. 01. 202017:00NEHKM Zvolen - MAC Újbuda
Základná26. 01. 202017:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra
Základná26. 01. 202017:00NEHK Dukla Trenčín - HC Mikron Nové Zámky
Základná26. 01. 202017:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad
Základná29. 01. 202017:30STHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná29. 01. 202018:00STHK Nitra - HKM Zvolen
Základná29. 01. 202018:30STDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Trenčín
Základná29. 01. 202018:30STHC Mikron Nové Zámky - MHk 32 Liptovský Mikuláš
Základná29. 01. 202018:30STHC Slovan Bratislava - HK Poprad
Základná29. 01. 202019:00STMAC Újbuda - HC 07 WPC Koliba Detva
Základná31. 01. 202017:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - DVTK Jegesmedvék Miškovec
Základná31. 01. 202018:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín
Základná31. 01. 202018:00PIHC 07 WPC Koliba Detva - HC Mikron Nové Zámky
Základná31. 01. 202018:00PIHK Nitra - HC '05 iClinic Banská Bystrica
Základná31. 01. 202018:00PIHC Košice - HK Poprad
Základná31. 01. 202019:00PIMAC Újbuda - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná02. 02. 202016:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - HK Nitra
Základná02. 02. 202017:00NEHK Poprad - DVTK Jegesmedvék Miškovec
Základná02. 02. 202017:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - MAC Újbuda
Základná02. 02. 202017:00NEHKM Zvolen - HC Mikron Nové Zámky
Základná02. 02. 202017:00NEHK Dukla Trenčín - MHk 32 Liptovský Mikuláš
Základná11. 02. 202017:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra
Základná12. 02. 202017:30STMHk 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen
Základná12. 02. 202018:00STHK Dukla Trenčín - HC 07 WPC Koliba Detva
Základná12. 02. 202018:30STDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Košice
Základná12. 02. 202018:30STHC Slovan Bratislava - MAC Újbuda
Základná12. 02. 202018:30STHC Mikron Nové Zámky - HC '05 iClinic Banská Bystrica
Základná14. 02. 202017:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 WPC Koliba Detva
Základná14. 02. 202017:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín
Základná14. 02. 202018:00PIHKM Zvolen - DVTK Jegesmedvék Miškovec
Základná14. 02. 202018:00PIHK Nitra - HC Slovan Bratislava
Základná14. 02. 202018:30PIHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná14. 02. 202019:00PIMAC Újbuda - HK Poprad
Základná16. 02. 202015:30NEHC Košice - MAC Újbuda
Základná16. 02. 202017:00NEHK Poprad - HK Nitra
Základná16. 02. 202017:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHk 32 Liptovský Mikuláš
Základná16. 02. 202017:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - HKM Zvolen
Základná16. 02. 202017:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín
Základná18. 02. 202017:00UTMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná18. 02. 202018:00UTHKM Zvolen - HC '05 iClinic Banská Bystrica
Základná18. 02. 202018:00UTHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava
Základná18. 02. 202018:00UTHK Nitra - HC Košice
Základná18. 02. 202018:30UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC 07 WPC Koliba Detva
Základná18. 02. 202018:30UTHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad
Základná21. 02. 202017:30PIHC Košice - HC Mikron Nové Zámky
Základná21. 02. 202017:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen
Základná21. 02. 202018:00PIHK Dukla Trenčín - HK Poprad
Základná21. 02. 202018:00PIHC 07 WPC Koliba Detva - HC '05 iClinic Banská Bystrica
Základná21. 02. 202018:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - MAC Újbuda
Základná21. 02. 202018:30PIHC Slovan Bratislava - MHk 32 Liptovský Mikuláš

Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 8.12.2019 03:01
TímZSkóreB
1.Slovan2895:5360
2.B. Bystrica2779:4957
3.Košice2679:5153
4.Zvolen2783:7246
5.Trenčín2680:6245
6.Poprad2777:6344
7.Michalovce2769:7340
8.Miškovec2774:6739
9.Nitra2767:7437
10.Detva2767:8931
11.Budapešť2777:10526
12.N. Zámky2765:9722
13.L. Mikuláš2541:9822
TímZVVPPPPSkóreB
1.Topoľčany 261751395:5962
2.Bratislava2618143138:6460
3.Martin2615326108:7253
4.Dubnica261331990:8646
5.Skalica2612221099:7642
6.Sp.Nová Ves2611221191:9239
7.Žilina2610111469:8333
8.Levice2610021487:10432
9.P.Bystrica265221667:11221
10.Trnava264022077:13614
11.SR 1810100916:533
Aktualizované: 8.12.2019 04:09
nadstavba AZVVPPPPSkóreB
1.Nitra8511129:1818
2.Poprad8411233:2615
3.Dukla6300330:269
4.B. Bystrica6211220:239
5.Košice6210326:318
6.Zvolen6001510:241
nadstavba BZVVPPPPSkóreB
1.Žilina6500123:1215
2.Martin6400218:1312
3.Trnava6301213:1810
4.Skalica6300314:159
5.Slovan6210316:158
6.P. Bystrica6000611:220
Aktualizované: 8.12.2019 04:08
TímZVVPPPPSkóreB
1.Košice2821313113:5070
2.Nitra3018327111:6062
3.Dukla2818127108:5658
4.Poprad281715597:6358
5.Slovan3014511095:7353
6.Púchov281525699:6651
7.B. Bystrica2815301092:5951
8.Trnava2814311094:7149
9.Martin2812231189:8843
10.Michalovce2810111665:9733
11.Spišská285141857:10121
12.Skalica285212054:11320
13.Žilina285122051:12119
14.L. Mikuláš280112642:1490
Aktualizované: 8.12.2019 04:09
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 8.12.2019 09:14
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 8.12.2019 09:14
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 8.12.2019 09:14
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames8245525289-227107
2San Jose Sharks8238827289-261101
3Nashville Predators8238929240-214100
4St. Louis Blues8236928247-22399
5Winnipeg Jets8238930272-24499
6Vegas Golden Knights8236732249-23093
7Dallas Stars8236732210-20293
8Colorado Avalanche8233530260-24690
9Arizona Coyotes8230935213-22386
10Chicago Blackhawks82241234270-29284
11Minnesota Wild8233436211-23783
12Vancouver Canucks82221336225-25481
13Anaheim Ducks8227837199-25180
14Edmonton Oilers82241138232-27479
15Los Angeles Kings8222942202-26371
Aktualizované: 8.12.2019 09:14
Aktualizované: 8.12.2019 03:01
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 8.12.2019 09:14

Bleskovky

Detroit nestačil na Pittsburgh a utrpel 11. prehru za sebou (3)

Hokejisti Bostonu Bruins utrpeli prvú prehru v NHL v riadnom hracom čase po osemnástich zápasoch. V noci na nedeľu na vlastnom ľade podľahli Coloradu 1:4. Slovenský brankár Jaroslav Halák si pripísal šestnásť zákrokov a po prvý raz v tejto sezóne nepomohol svojmu tímu bodovať v domácom prostredí. Obranca Zdeno Chára strávil na ľade 18:13 minúty, do štatistík si ...
pred 20 min. - TASR

Lantoši prvou hviezdou zápasu pri triumfe Providence nad Uticou

Slovenský útočník Róbert Lantoši sa stal v noci na nedeľu prvou hviezdou zápasu AHL. K triumfu Providence Bruins nad Uticou Comets 3:2 po nájazdoch prispel dvoma asistenciami a víťazným nájazdom. V tejto sezóne má na konte 16 bodov (6+10) v 22 dueloch.
pred 20 min. - TASR

Lugano - Zürich 3:1 vo švajčiarskej lige

Líder švajčiarskej hokejovej ligy Zürich Lions prehral v sobotňajšom stretnutí NLA na ľade Lugana 1:3. NLA - 28. kolo: Bern - Fribourg 4:2, Davos - Lausanne 2:1 pp, Lugano - Zürich 3:1, Rapperswil - Servette 4:1, Zug - Langnau 5:2.
včera o 22:03 - TASR

Hrivík asistoval, jeho Leksand však podľahol Skelleftea 2:3

Slovenský hokejista Marek Hrivík si pripísal asistenciu v 24. kole švédskej najvyššej súťaže. Jeho Leksand však v sobotňajšom stretnutí prehral 2:3 na ľade Skelleftea. SHL - 24. kolo: Frölunda - HV 71 2:4, Oskarshamn - Örebro 0:2, Skelleftea - Leksand 3:2 /HRIVÍK 0+1/, Brynäs - Växjö 4:3 pp, Lulea - Färjestad 3:4, Malmö - Linköping 0:1 pp a sn.
včera o 20:47 - TASR

Cehlárik s gólom, Lantoši s dvoma asistenciami pri úspechu Providence

Slovenský hokejista Peter Cehlárik strelil siedmy gól v tejto sezóne nižšej zámorskej súťaže AHL. Prispel ním k domácemu víťazstvu Providence nad Binghamtonom 6:2. Presadil sa v 33. minúte, keď v presilovej hre pridal štvrtý zásah Bruins. Asistoval mu ďalší Slovák Róbert Lantoši, ktorý prihral aj na druhý gól domácich.
včera o 08:58 - TASR

Krefeld - Mníchov 5:8 v piatkovom zápase DEL

Hokejisti Mníchova zvíťazili v piatkovom zápase najvyššej nemeckej hokejovej súťaže v Krefelde 8:5. výsledky: Düsseldorf - Augsburg 3:2, Eisbären Berlín - Kolín nad Rýnom 4:5 pp, Iserlohn - Wolfsburg 1:5, Krefeld - Mníchov 5:8, Mannheim - Ingolstadt 4:1, Norimberg - Starubing 2:3.
6.12.2019 22:05 - TASR

Bremerhaven - Schwenningen 4:1 v nemeckej DEL

Hokejisti Bremerhavenu vyhrali vo štvrtkovom dueli 24. kola nemeckej DEL nad Schwenningenom 4:1.
5.12.2019 21:58 - TASR

HV 71 - Lulea 0:4 v 23. kole švédskej ligy

Hokejisti Luley vyhrali v dueli 23. kola švédskej SHL na ľade HV 71 4:0 a potvrdili post lídra tabuľky. SHL - 23. kolo: Frölunda - Djurgaarden 2:1, HV 71 - Lulea 0:4, Leksand - Oskarshamn 4:1, Malmö - Färjestad 3:4, Rögle - Brynäs 4:2, Växjö - Örebro 2:0, Linköping - Skelleftea 5:3.
5.12.2019 21:30 - TASR

Grman asistoval, no jeho Saipa prehrala s Lukkom 2:3

Slovenský hokejový obranca Mário Grman zaznamenal jednu asistenciu vo štvrtkovom zápase fínskej ligy, no jeho Saipa Lappeenranta prehrala s Lukkom Rauma tesne 2:3.
5.12.2019 20:31 - TASR

Ružička asistoval pri prehre Stocktonu

Slovenský útočník Adam Ružička zaznamenal jednu asistenciu v súboji nižšej zámorskej súťaži AHL v noci na štvrtok, v ktorom jeho Stockton Heat prehral na domácom ľade s Ontariom Reign 2:3. Pre dvadsaťročného centra to bol deviaty kanadský bod v dvadsiatom súboji sezóny (3+6).
5.12.2019 07:03 - TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

08. 12. 2019
Košice - Detva o 15:30
B. Bystrica - Poprad o 16:00
L. Mikuláš - Budapešť o 17:00
Miškovec - N. Zámky o 17:30
Michalovce - Slovan o 17:30
Trenčín - Nitra o 18:00

Odohrané zápasy

06. 12. 2019
B. BystricaSlovan
2:1 PPREPORT
PopradDetva
3:0REPORT
TrenčínBudapešť
8:2REPORT
NitraN. Zámky
2:1REPORT
MichalovceMiškovec
3:6REPORT
KošiceZvolen
4:1REPORT

Najviac bodov

Jindřich AbdulSBA33 bodov
2.Southorn J.BBY33
3.Mikyska J.TRE33
4.Haščák M.KOS32
5.Zigo T.SBA30

Najlepší strelec

Marcel HaščákKOS21 gólov
2.Bonis K.ZVO17
3.Langkow C.MAC16
4.Alderson B.TRE16
5.Sýkora J.DEV15

Najlepší brankár

Patrik NechvátalPOP95.58 perc
2.Tomek M.TRE94.41 %
3.Košarišťan A.KOS94.26 %
4.Adorján A.MIS93.93 %
5.Brust B.SBA93.91 %
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
KB Sports