Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
Bratislava Capitals
2:7
Viedeň
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Baluška, Hronský – Durmis, Jedlička
Diváci: -     Píše: Mesíková Daniela
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Bratislava Capitals
2:7
1:2, 0:3, 1:2
koniec zápasu
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Viedeň
Dlho očakávaný prvý zápas v ICE Hockey League hokejistom Bratislava Capitals vôbec nevyšiel. V derby proti Vienna Capitals ťahali za kratší koniec a prehrali vysoko 2:7. Verme, že nabudúce to bude lepšie.
10Refresh


FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
Základná04. 09. 201818:00UTHC 07 Detva - HK Orange 204:0
Základná07. 09. 201817:30PIMsHK DOXXbet Žilina - HK Orange 205:3
Základná11. 09. 201818:30UTMHC Mikron Nové Zámky - HK Orange 203:1
Základná12. 09. 201817:00STHK Orange 20 - ŠK 32 Liptovský Mikuláš1:5
Základná14. 09. 201817:30PIHC '05 Banská Bystrica - ŠK 32 Liptovský Mikuláš4:5 SN
Základná14. 09. 201817:30PIMsHK DOXXbet Žilina - HC 07 Detva4:5
Základná14. 09. 201817:30PIHC Košice - HKM Zvolen5:2
Základná14. 09. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - HK Poprad4:2
Základná14. 09. 201818:00PIHK Nitra - DVTK Jegesmedvék Miškovec6:1
Základná14. 09. 201819:00PIMAC Budapešť - MHC Mikron Nové Zámky1:7
Základná16. 09. 201816:00NEMHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra4:0
Základná16. 09. 201816:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín2:1
Základná16. 09. 201817:00NEHK Poprad - MAC Budapešť3:1
Základná16. 09. 201817:30NEHC 07 Detva - HC Košice1:4
Základná16. 09. 201818:00NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - MsHK DOXXbet Žilina6:2
Základná18. 09. 201817:30UTMsHK DOXXbet Žilina - MHC Mikron Nové Zámky2:3
Základná18. 09. 201817:30UTHC Košice - DVTK Jegesmedvék Miškovec6:3
Základná18. 09. 201818:00UTHK Dukla Trenčín - ŠK 32 Liptovský Mikuláš3:2 PP
Základná18. 09. 201818:00UTHK Nitra - HK Poprad4:1
Základná18. 09. 201818:00UTHKM Zvolen - HC 07 Detva6:1
Základná18. 09. 201819:00UTMAC Budapešť - HC '05 Banská Bystrica4:0
Základná19. 09. 201818:30STDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Orange 208:4
Základná20. 09. 201817:30ŠTHC Košice - HK Orange 206:1
Základná21. 09. 201817:00PIHK Poprad - MsHK DOXXbet Žilina6:3
Základná21. 09. 201818:00PIHC 07 Detva - ŠK 32 Liptovský Mikuláš1:2
Základná21. 09. 201818:00PIHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra6:5
Základná21. 09. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - MAC Budapešť4:3 PP
Základná21. 09. 201818:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HKM Zvolen0:5
Základná21. 09. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HC Košice2:3
Základná23. 09. 201817:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín3:1
Základná23. 09. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC '05 Banská Bystrica3:2 PP
Základná23. 09. 201817:00NEHKM Zvolen - MHC Mikron Nové Zámky2:3 PP
Základná23. 09. 201817:30NEHC Košice - HK Poprad0:1
Základná23. 09. 201817:30NEHC 07 Detva - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:2
Základná23. 09. 201818:00NEMAC Budapešť - ŠK 32 Liptovský Mikuláš2:3 SN
Základná25. 09. 201817:30UTHC '05 Banská Bystrica - MAC Budapešť2:0
Základná25. 09. 201818:00UTHKM Zvolen - HK Orange 206:1
Základná27. 09. 201817:00ŠTŠK 32 Liptovský Mikuláš - DVTK Jegesmedvék Miškovec1:3
Základná27. 09. 201817:00ŠTHK Orange 20 - HK Nitra2:6
Základná28. 09. 201817:00PIHK Poprad - HKM Zvolen3:2 SN
Základná28. 09. 201817:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Košice3:1
Základná28. 09. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - MsHK DOXXbet Žilina3:0
Základná28. 09. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HC 07 Detva2:0
Základná28. 09. 201819:00PIMAC Budapešť - HK Nitra1:2 SN
Základná30. 09. 201817:00NEHK Nitra - ŠK 32 Liptovský Mikuláš0:4
Základná30. 09. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - MAC Budapešť6:3
Základná30. 09. 201817:00NEHC Košice - HK Dukla Trenčín5:1
Základná30. 09. 201817:00NEHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica4:1
Základná30. 09. 201817:30NEHC 07 Detva - HK Poprad0:3
Základná30. 09. 201817:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - MHC Mikron Nové Zámky4:2
Základná02. 10. 201817:00UTŠK 32 Liptovský Mikuláš - MHC Mikron Nové Zámky0:1
Základná02. 10. 201817:00UTHK Poprad - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:2 PP
Základná02. 10. 201817:30UTHC '05 Banská Bystrica - HC 07 Detva2:3 PP
Základná02. 10. 201818:00UTHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen2:4
Základná02. 10. 201818:00UTHK Nitra - MsHK DOXXbet Žilina4:1
Základná02. 10. 201819:00UTMAC Budapešť - HC Košice1:2
Základná04. 10. 201817:00ŠTHK Orange 20 - HC '05 Banská Bystrica1:3
Základná05. 10. 201817:30PIMsHK DOXXbet Žilina - ŠK 32 Liptovský Mikuláš4:3
Základná05. 10. 201817:30PIHC Košice - HK Nitra3:1
Základná05. 10. 201818:00PIHKM Zvolen - MAC Budapešť5:3
Základná05. 10. 201818:00PIHC 07 Detva - HK Dukla Trenčín2:4
Základná05. 10. 201818:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC '05 Banská Bystrica2:5
Základná05. 10. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad2:1
Základná07. 10. 201816:00NEHK Nitra - HKM Zvolen2:3 PP
Základná07. 10. 201817:00NEHK Poprad - ŠK 32 Liptovský Mikuláš2:0
Základná07. 10. 201817:00NEHC '05 Banská Bystrica - MHC Mikron Nové Zámky2:1 SN
Základná07. 10. 201817:00NEHK Dukla Trenčín - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:0
Základná07. 10. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC Košice4:3 SN
Základná07. 10. 201818:00NEMAC Budapešť - HC 07 Detva2:4
Základná09. 10. 201817:00UTHK Orange 20 - HK Poprad1:3
Základná09. 10. 201818:00UTHKM Zvolen - ŠK 32 Liptovský Mikuláš6:3
Základná11. 10. 201819:00ŠTMAC Budapešť - HK Orange 205:2
Základná12. 10. 201817:00PIHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica5:2
Základná12. 10. 201817:30PIHC Košice - ŠK 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná12. 10. 201818:00PIHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina9:2
Základná12. 10. 201818:00PIHC 07 Detva - HK Nitra5:6 SN
Základná12. 10. 201818:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - MAC Budapešť2:3 PP
Základná12. 10. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín4:2
Základná14. 10. 201816:00NEMHC Mikron Nové Zámky - MAC Budapešť3:2
Základná14. 10. 201816:00NEHKM Zvolen - HC Košice4:1
Základná14. 10. 201817:00NEHC '05 Banská Bystrica - ŠK 32 Liptovský Mikuláš7:2
Základná14. 10. 201817:00NEHK Poprad - HK Dukla Trenčín0:3
Základná14. 10. 201817:30NEHC 07 Detva - MsHK DOXXbet Žilina2:1
Základná14. 10. 201818:00NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Nitra1:3
Základná16. 10. 201817:30UTHC Košice - MHC Mikron Nové Zámky4:0
Základná16. 10. 201818:00UTHK Dukla Trenčín - HK Orange 205:0
Základná16. 10. 201819:00UTMAC Budapešť - HK Poprad3:2
Základná18. 10. 201817:00ŠTMsHK DOXXbet Žilina - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:1
Základná18. 10. 201817:00ŠTHK Orange 20 - HC 07 Detva1:3
Základná19. 10. 201817:30PIHC Košice - HC 07 Detva7:1
Základná19. 10. 201818:00PIHKM Zvolen - ŠK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná19. 10. 201818:00PIHK Nitra - MHC Mikron Nové Zámky5:3
Základná19. 10. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica2:0
Základná21. 10. 201815:00NEŠK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín1:3
Základná21. 10. 201816:00NEHK Poprad - HK Nitra3:2
Základná21. 10. 201816:00NEMHC Mikron Nové Zámky - MsHK DOXXbet Žilina4:2
Základná21. 10. 201817:00NEHC Košice - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:2
Základná21. 10. 201817:30NEHC 07 Detva - HKM Zvolen2:5
Základná23. 10. 201817:30UTMsHK DOXXbet Žilina - HK Poprad3:7
Základná23. 10. 201818:00UTHC 07 Detva - ŠK 32 Liptovský Mikuláš2:3
Základná23. 10. 201818:00UTHKM Zvolen - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:1 PP
Základná23. 10. 201818:00UTHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica2:3
Základná24. 10. 201817:00STŠK 32 Liptovský Mikuláš - HK Orange 206:3
Základná24. 10. 201819:00STMAC Budapešť - HK Dukla Trenčín5:2
Základná25. 10. 201817:00ŠTHK Orange 20 - MsHK DOXXbet Žilina1:5
Základná26. 10. 201817:00PIŠK 32 Liptovský Mikuláš - MAC Budapešť4:1
Základná26. 10. 201817:00PIHK Poprad - HC Košice2:5
Základná26. 10. 201817:30PIHC '05 Banská Bystrica - MsHK DOXXbet Žilina2:1
Základná26. 10. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - HK Nitra2:1
Základná26. 10. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen2:4
Základná26. 10. 201818:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC 07 Detva5:4 PP
Základná28. 10. 201816:00NEHC Košice - HC '05 Banská Bystrica1:3
Základná28. 10. 201817:00NEHKM Zvolen - HK Poprad3:4
Základná28. 10. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HK Dukla Trenčín1:0 SN
Základná28. 10. 201817:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - ŠK 32 Liptovský Mikuláš2:4
Základná28. 10. 201817:30NEHC 07 Detva - MHC Mikron Nové Zámky1:3
Základná28. 10. 201819:00NEMAC Budapešť - HK Nitra2:8
Základná30. 10. 201817:00UTHK Orange 20 - MHC Mikron Nové Zámky3:4 SN
Základná31. 10. 201817:00STHK Poprad - HC 07 Detva4:0
Základná31. 10. 201817:30STHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen3:2
Základná31. 10. 201818:00STHK Nitra - ŠK 32 Liptovský Mikuláš5:0
Základná31. 10. 201818:00STHK Dukla Trenčín - HC Košice3:1
Základná31. 10. 201818:30STMHC Mikron Nové Zámky - DVTK Jegesmedvék Miškovec0:3
Základná31. 10. 201819:00STMAC Budapešť - MsHK DOXXbet Žilina2:3 PP
Základná01. 11. 201817:00ŠTHK Orange 20 - HKM Zvolen0:6
Základná02. 11. 201817:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Poprad3:2 PP
Základná02. 11. 201817:30PIHC Košice - MAC Budapešť4:8
Základná02. 11. 201817:30PIMsHK DOXXbet Žilina - HK Nitra2:4
Základná02. 11. 201818:00PIHC 07 Detva - HC '05 Banská Bystrica2:1
Základná02. 11. 201818:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín4:2
Základná02. 11. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - ŠK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná04. 11. 201815:00NEŠK 32 Liptovský Mikuláš - MsHK DOXXbet Žilina6:2
Základná04. 11. 201816:00NEHK Poprad - MHC Mikron Nové Zámky2:1
Základná04. 11. 201817:00NEHC Košice - HK Nitra6:1
Základná04. 11. 201817:00NEHK Dukla Trenčín - HC 07 Detva2:4
Základná04. 11. 201817:00NEHC '05 Banská Bystrica - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:1
Základná04. 11. 201818:00NEMAC Budapešť - HKM Zvolen2:3 PP
Základná13. 11. 201817:00UTHK Orange 20 - DVTK Jegesmedvék Miškovec1:8
Základná13. 11. 201817:30UTHC Košice - MsHK DOXXbet Žilina3:1
Základná14. 11. 201817:00STHK Poprad - ŠK 32 Liptovský Mikuláš4:2
Základná14. 11. 201818:00STDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Trenčín3:2
Základná14. 11. 201818:00STHC 07 Detva - MAC Budapešť4:5
Základná14. 11. 201818:00STHKM Zvolen - HK Nitra6:4
Základná14. 11. 201818:30STMHC Mikron Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica3:2 PP
Základná15. 11. 201817:00ŠTHK Orange 20 - HC Košice0:4
Základná16. 11. 201817:00PIHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica2:1
Základná16. 11. 201817:00PIŠK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice1:7
Základná16. 11. 201817:30PIMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen1:5
Základná16. 11. 201818:00PIHK Nitra - HC 07 Detva3:2 PP
Základná16. 11. 201818:00PIMAC Budapešť - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:2
Základná16. 11. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - MHC Mikron Nové Zámky0:4
Základná18. 11. 201816:00NEHK Dukla Trenčín - HK Poprad2:0
Základná18. 11. 201816:00NEHK Nitra - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:0
Základná18. 11. 201817:00NEHC '05 Banská Bystrica - ŠK 32 Liptovský Mikuláš4:2
Základná18. 11. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC 07 Detva3:4
Základná18. 11. 201817:00NEHC Košice - HKM Zvolen2:7
Základná18. 11. 201817:30NEMAC Budapešť - MHC Mikron Nové Zámky4:3
Základná20. 11. 201817:00UTŠK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen2:1
Základná20. 11. 201817:00UTHK Poprad - MAC Budapešť1:0
Základná20. 11. 201817:30UTHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín5:0
Základná20. 11. 201818:00UTHC 07 Detva - HC Košice2:5
Základná20. 11. 201818:30UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - MsHK DOXXbet Žilina4:2
Základná20. 11. 201818:30UTMHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra2:4
Základná21. 11. 201818:00STHK Nitra - HK Orange 208:0
Základná22. 11. 201817:00ŠTMsHK DOXXbet Žilina - MHC Mikron Nové Zámky2:1 PP
Základná22. 11. 201817:00ŠTHK Poprad - HK Orange 208:0
Základná23. 11. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - ŠK 32 Liptovský Mikuláš4:3
Základná23. 11. 201818:00PIHK Nitra - HK Poprad7:2
Základná23. 11. 201818:00PIHKM Zvolen - HC 07 Detva4:3 PP
Základná23. 11. 201818:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Košice1:2 SN
Základná23. 11. 201819:00PIMAC Budapešť - HC '05 Banská Bystrica3:6
Základná25. 11. 201816:00NEMHC Mikron Nové Zámky - HC Košice0:2
Základná25. 11. 201817:00NEŠK 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 Detva5:4
Základná25. 11. 201817:00NEHK Poprad - MsHK DOXXbet Žilina5:2
Základná25. 11. 201817:00NEHK Dukla Trenčín - MAC Budapešť2:1
Základná25. 11. 201818:00NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HKM Zvolen4:0
Základná27. 11. 201817:30UTMsHK DOXXbet Žilina - HC '05 Banská Bystrica3:7
Základná27. 11. 201817:30UTHC Košice - HK Poprad3:4 PP
Základná27. 11. 201818:00UTHK Nitra - HK Dukla Trenčín4:1
Základná27. 11. 201818:00UTHKM Zvolen - MHC Mikron Nové Zámky1:2
Základná27. 11. 201818:00UTHC 07 Detva - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:3
Základná27. 11. 201819:00UTMAC Budapešť - ŠK 32 Liptovský Mikuláš8:2
Základná29. 11. 201817:30ŠTHC '05 Banská Bystrica - HK Orange 207:0
Základná29. 11. 201817:30ŠTMsHK DOXXbet Žilina - HK Dukla Trenčín1:2 PP
Základná30. 11. 201817:00PIŠK 32 Liptovský Mikuláš - DVTK Jegesmedvék Miškovec0:3
Základná30. 11. 201817:00PIHK Poprad - HKM Zvolen3:2 PP
Základná30. 11. 201817:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Košice3:2 PP
Základná30. 11. 201818:00PIHK Nitra - MAC Budapešť6:2
Základná30. 11. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HC 07 Detva3:2
Základná02. 12. 201816:00NEHC Košice - HK Dukla Trenčín4:0
Základná02. 12. 201817:00NEŠK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra2:3 PP
Základná02. 12. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - MAC Budapešť4:2
Základná02. 12. 201817:00NEHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica2:3 SN
Základná02. 12. 201817:30NEHC 07 Detva - HK Poprad3:4
Základná02. 12. 201817:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - MHC Mikron Nové Zámky6:2
Základná04. 12. 201817:00UTHK Orange 20 - MAC Budapešť4:5 PP
Základná04. 12. 201817:00UTŠK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen1:4
Základná04. 12. 201817:30UTHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra3:2 PP
Základná05. 12. 201817:00STHK Orange 20 - HK Dukla Trenčín0:5
Základná07. 12. 201817:00PIŠK 32 Liptovský Mikuláš - MHC Mikron Nové Zámky1:2
Základná07. 12. 201817:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC 07 Detva5:2
Základná07. 12. 201818:00PIHK Poprad - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:5 PP
Základná07. 12. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen2:1
Základná07. 12. 201818:00PIMAC Budapešť - HC Košice3:5
Základná07. 12. 201818:00PIHK Nitra - MsHK DOXXbet Žilina9:3
Základná09. 12. 201815:00NEHK Nitra - HC Košice5:3
Základná09. 12. 201816:00NEHC 07 Detva - HK Dukla Trenčín2:3 SN
Základná09. 12. 201816:00NEMHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad5:6 PP
Základná09. 12. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - ŠK 32 Liptovský Mikuláš1:2
Základná09. 12. 201817:00NEHKM Zvolen - MAC Budapešť1:6
Základná09. 12. 201817:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC '05 Banská Bystrica1:0
Základná19. 12. 201817:00STŠK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad4:5 SN
Základná19. 12. 201817:30STHC '05 Banská Bystrica - MHC Mikron Nové Zámky6:3
Základná19. 12. 201817:30STMsHK DOXXbet Žilina - HC Košice1:2 PP
Základná19. 12. 201818:00STHK Dukla Trenčín - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:1
Základná19. 12. 201818:00STHK Nitra - HKM Zvolen5:2
Základná19. 12. 201819:00STMAC Budapešť - HC 07 Detva3:4
Základná21. 12. 201817:00PIHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica5:2
Základná21. 12. 201817:30PIHC Košice - ŠK 32 Liptovský Mikuláš1:0
Základná21. 12. 201818:00PIHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina2:4
Základná21. 12. 201818:00PIHC 07 Detva - HK Nitra3:4
Základná21. 12. 201818:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - MAC Budapešť2:0
Základná21. 12. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín3:1
Základná23. 12. 201815:00NEŠK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica3:4
Základná23. 12. 201816:00NEMHC Mikron Nové Zámky - MAC Budapešť3:1
Základná23. 12. 201816:00NEHKM Zvolen - HC Košice2:1
Základná23. 12. 201817:00NEHK Poprad - HK Dukla Trenčín1:5
Základná23. 12. 201817:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Nitra2:0
Základná23. 12. 201817:30NEHC 07 Detva - MsHK DOXXbet Žilina4:3
Základná26. 12. 201817:00STHC Košice - HC 07 Detva2:0
Základná26. 12. 201817:00STMsHK DOXXbet Žilina - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:3
Základná26. 12. 201817:00STHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica4:3
Základná26. 12. 201818:00STHK Nitra - MHC Mikron Nové Zámky3:4 PP
Základná26. 12. 201818:00STMAC Budapešť - HK Poprad1:3
Základná28. 12. 201817:00PIŠK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín3:1
Základná28. 12. 201817:00PIHK Poprad - HK Nitra1:6
Základná28. 12. 201817:30PIHC '05 Banská Bystrica - MAC Budapešť7:2
Základná28. 12. 201818:00PIHC 07 Detva - HKM Zvolen6:5 PP
Základná28. 12. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - MsHK DOXXbet Žilina6:0
Základná28. 12. 201818:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Košice5:4
Základná30. 12. 201816:00NEHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica3:6
Základná30. 12. 201817:00NEHKM Zvolen - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:0
Základná30. 12. 201817:00NEHC Košice - MHC Mikron Nové Zámky3:1
Základná30. 12. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HK Poprad2:3
Základná30. 12. 201817:30NEHC 07 Detva - ŠK 32 Liptovský Mikuláš4:2
Základná30. 12. 201818:00NEMAC Budapešť - HK Dukla Trenčín3:1
Základná04. 01. 201917:00PIHK Poprad - HC Košice1:3
Základná04. 01. 201917:30PIHC '05 Banská Bystrica - MsHK DOXXbet Žilina5:3
Základná04. 01. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - HK Nitra2:3 SN
Základná04. 01. 201918:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen3:4
Základná04. 01. 201918:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC 07 Detva1:2
Základná04. 01. 201919:30PIŠK 32 Liptovský Mikuláš - MAC Budapešť2:3
Základná06. 01. 201916:00NEHKM Zvolen - HK Poprad4:0
Základná06. 01. 201916:00NEHK Nitra - MAC Budapešť6:1
Základná06. 01. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - MsHK DOXXbet Žilina5:4
Základná06. 01. 201917:00NEHC Košice - HC '05 Banská Bystrica3:5
Základná06. 01. 201917:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - ŠK 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná06. 01. 201917:30NEHC 07 Detva - MHC Mikron Nové Zámky5:0
Základná08. 01. 201917:30UTMsHK DOXXbet Žilina - HC '05 Banská Bystrica4:5 PP
Základná08. 01. 201917:30UTHC Košice - HK Poprad3:5
Základná08. 01. 201918:00UTHK Nitra - HK Dukla Trenčín3:1
Základná08. 01. 201918:00UTHKM Zvolen - MHC Mikron Nové Zámky1:0
Základná08. 01. 201918:00UTHC 07 Detva - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:1 SN
Základná08. 01. 201919:00UTMAC Budapešť - ŠK 32 Liptovský Mikuláš6:5
Základná11. 01. 201917:30PIHC Košice - MAC Budapešť4:5 SN
Základná11. 01. 201917:30PIMsHK DOXXbet Žilina - HK Nitra4:6
Základná11. 01. 201918:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Poprad3:2
Základná11. 01. 201918:00PIHC 07 Detva - HC '05 Banská Bystrica1:4
Základná11. 01. 201918:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín3:2
Základná11. 01. 201918:30PIMHC Mikron Nové Zámky - ŠK 32 Liptovský Mikuláš2:5
Základná13. 01. 201915:00NEŠK 32 Liptovský Mikuláš - MsHK DOXXbet Žilina4:0
Základná13. 01. 201916:00NEHK Nitra - HC Košice3:4
Základná13. 01. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - HC 07 Detva5:4
Základná13. 01. 201917:00NEHC '05 Banská Bystrica - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:3 SN
Základná13. 01. 201917:00NEHK Poprad - MHC Mikron Nové Zámky2:5
Základná13. 01. 201917:45NEMAC Budapešť - HKM Zvolen2:3 PP
Základná15. 01. 201917:00UTŠK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad0:1
Základná15. 01. 201917:30UTHC Košice - MsHK DOXXbet Žilina4:5 SN
Základná15. 01. 201918:00UTHC 07 Detva - MAC Budapešť3:7
Základná15. 01. 201918:00UTHKM Zvolen - HK Nitra1:0
Základná15. 01. 201918:30UTMHC Mikron Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica3:2
Základná15. 01. 201918:30UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Trenčín5:4 SN
Základná18. 01. 201917:30PIMsHK DOXXbet Žilina - MHC Mikron Nové Zámky3:2 SN
Základná18. 01. 201917:30PIHC Košice - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:1
Základná18. 01. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - ŠK 32 Liptovský Mikuláš6:1
Základná18. 01. 201918:00PIHK Nitra - HK Poprad3:5
Základná18. 01. 201918:00PIHKM Zvolen - HC 07 Detva3:2 PP
Základná18. 01. 201919:00PIMAC Budapešť - HC '05 Banská Bystrica3:4
Základná20. 01. 201915:00NEŠK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica5:3
Základná20. 01. 201916:00NEHK Nitra - DVTK Jegesmedvék Miškovec1:2 PP
Základná20. 01. 201916:00NEHC Košice - HKM Zvolen4:3 SN
Základná20. 01. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - HK Poprad2:1 SN
Základná20. 01. 201917:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC 07 Detva4:3
Základná20. 01. 201918:00NEMAC Budapešť - MHC Mikron Nové Zámky0:5
Základná24. 01. 201917:00ŠTŠK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen0:3
Základná25. 01. 201917:00PIHK Poprad - MAC Budapešť3:2 PP
Základná25. 01. 201917:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín2:1 PP
Základná25. 01. 201918:00PIHC 07 Detva - HC Košice4:2
Základná25. 01. 201918:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - MsHK DOXXbet Žilina6:4
Základná25. 01. 201918:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra2:1
Základná26. 01. 201917:00SOŠK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice1:2
Základná27. 01. 201916:00NEHK Nitra - HC 07 Detva8:2
Základná27. 01. 201916:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad3:2
Základná27. 01. 201917:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen0:5
Základná27. 01. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - MHC Mikron Nové Zámky1:2
Základná27. 01. 201917:30NEMAC Budapešť - DVTK Jegesmedvék Miškovec0:2
Základná29. 01. 201918:30UTMHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad5:2
Základná01. 02. 201917:00PIŠK 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 Detva2:3
Základná01. 02. 201917:00PIHK Poprad - MsHK DOXXbet Žilina5:4 PP
Základná01. 02. 201917:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra3:2
Základná01. 02. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - MAC Budapešť8:1
Základná01. 02. 201918:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HKM Zvolen3:4 SN
Základná01. 02. 201918:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HC Košice2:3 PP
Základná03. 02. 201914:00NEHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen2:3
Základná03. 02. 201916:00NEMHC Mikron Nové Zámky - DVTK Jegesmedvék Miškovec1:2
Základná03. 02. 201917:00NEŠK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra1:7
Základná03. 02. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - HC Košice3:6
Základná03. 02. 201917:00NEHK Poprad - HC 07 Detva3:1
Základná03. 02. 201918:00NEMAC Budapešť - MsHK DOXXbet Žilina5:2
Základná13. 02. 201917:00STŠK 32 Liptovský Mikuláš - DVTK Jegesmedvék Miškovec0:2
Základná13. 02. 201917:00STHK Poprad - HKM Zvolen3:2
Základná13. 02. 201917:30STHC '05 Banská Bystrica - HC Košice5:1
Základná13. 02. 201918:00STHK Dukla Trenčín - MsHK DOXXbet Žilina3:2 PP
Základná13. 02. 201918:30STMHC Mikron Nové Zámky - HC 07 Detva3:2 PP
Základná13. 02. 201919:00STMAC Budapešť - HK Nitra4:7
Základná15. 02. 201917:30PIMsHK DOXXbet Žilina - MAC Budapešť3:2
Základná15. 02. 201917:30PIHC Košice - HK Dukla Trenčín4:2
Základná15. 02. 201918:00PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica2:4
Základná15. 02. 201918:00PIHC 07 Detva - HK Poprad3:4 SN
Základná15. 02. 201918:00PIHK Nitra - ŠK 32 Liptovský Mikuláš4:1
Základná15. 02. 201918:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - MHC Mikron Nové Zámky1:2 SN
Základná17. 02. 201916:00NEHK Poprad - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:1
Základná17. 02. 201916:00NEHK Nitra - MsHK DOXXbet Žilina3:1
Základná17. 02. 201917:00NEŠK 32 Liptovský Mikuláš - MHC Mikron Nové Zámky1:0
Základná17. 02. 201917:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC 07 Detva7:3
Základná17. 02. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen3:2 SN
Základná17. 02. 201917:30NEMAC Budapešť - HC Košice3:1
Základná22. 02. 201917:30PIMsHK DOXXbet Žilina - ŠK 32 Liptovský Mikuláš6:1
Základná22. 02. 201917:30PIHC Košice - HK Nitra3:4
Základná22. 02. 201918:00PIHKM Zvolen - MAC Budapešť3:0
Základná22. 02. 201918:00PIHC 07 Detva - HK Dukla Trenčín2:6
Základná22. 02. 201918:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC '05 Banská Bystrica4:5 PP
Základná24. 02. 201917:00NEŠK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad5:2
Základná24. 02. 201917:00NEHC '05 Banská Bystrica - MHC Mikron Nové Zámky3:1
Základná24. 02. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:0
Základná24. 02. 201917:00NEMAC Budapešť - HC 07 Detva4:3
Základná24. 02. 201917:00NEHK Nitra - HKM Zvolen4:2
Základná24. 02. 201917:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC Košice1:7
Základná26. 02. 201917:30UTHC Košice - ŠK 32 Liptovský Mikuláš4:0
Základná26. 02. 201917:30UTHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina8:3
Základná26. 02. 201917:30UTHC 07 Detva - HK Nitra1:3
Základná26. 02. 201917:30UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - MAC Budapešť2:3 PP
Základná26. 02. 201917:30UTMHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín0:3
Základná26. 02. 201917:30UTHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad2:5
Kvalifikácia01. 03. 201918:00PIMHC Mikron Nové Zámky - HC 07 Detva4:2
Kvalifikácia01. 03. 201918:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - MAC Budapešť1:3
Kvalifikácia02. 03. 201918:00SOMHC Mikron Nové Zámky - HC 07 Detva3:4 PP
Kvalifikácia02. 03. 201918:00SODVTK Jegesmedvék Miškovec - MAC Budapešť2:3 PP
Kvalifikácia04. 03. 201918:00POHC 07 Detva - MHC Mikron Nové Zámky4:2
Kvalifikácia04. 03. 201918:00POMAC Budapešť - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:2
Kvalifikácia05. 03. 201918:00UTHC 07 Detva - MHC Mikron Nové Zámky2:1
Štvrťfinále09. 03. 201918:00SOHC '05 Banská Bystrica - HC 07 Detva5:0
Štvrťfinále09. 03. 201918:00SOHKM Zvolen - MAC Budapešť4:0
Štvrťfinále10. 03. 201918:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC 07 Detva2:4
Štvrťfinále10. 03. 201918:00NEHKM Zvolen - MAC Budapešť3:2 SN
Štvrťfinále11. 03. 201918:00POHK Nitra - HK Dukla Trenčín2:3 PP
Štvrťfinále11. 03. 201918:00POHC Košice - HK Poprad2:3
Štvrťfinále12. 03. 201918:00UTHK Nitra - HK Dukla Trenčín4:1
Štvrťfinále12. 03. 201918:00UTHC Košice - HK Poprad1:2 PP
Baráž12. 03. 201919:00UTMsHK DOXXbet Žilina - HK Dukla Ingema Michalovce3:1
Baráž13. 03. 201917:30STMsHK DOXXbet Žilina - HK Dukla Ingema Michalovce4:1
Štvrťfinále13. 03. 201918:00STHC 07 Detva - HC '05 Banská Bystrica0:1 PP
Štvrťfinále13. 03. 201918:00STMAC Budapešť - HKM Zvolen1:2
Štvrťfinále14. 03. 201918:00ŠTHC 07 Detva - HC '05 Banská Bystrica0:3
Štvrťfinále14. 03. 201918:00ŠTMAC Budapešť - HKM Zvolen2:0
Štvrťfinále15. 03. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - HK Nitra5:3
Štvrťfinále15. 03. 201918:00PIHK Poprad - HC Košice4:2
Baráž16. 03. 201917:30SOHK Dukla Ingema Michalovce - MsHK DOXXbet Žilina3:2 PP
Štvrťfinále16. 03. 201918:00SOHK Dukla Trenčín - HK Nitra1:4
Štvrťfinále16. 03. 201918:00SOHK Poprad - HC Košice1:5
Baráž17. 03. 201917:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - MsHK DOXXbet Žilina3:0
Štvrťfinále17. 03. 201918:00NEHKM Zvolen - MAC Budapešť3:1
Štvrťfinále17. 03. 201919:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC 07 Detva4:0
Štvrťfinále18. 03. 201918:00POHK Nitra - HK Dukla Trenčín2:0
Štvrťfinále18. 03. 201918:00POHC Košice - HK Poprad4:3 PP
Baráž19. 03. 201917:30UTMsHK DOXXbet Žilina - HK Dukla Ingema Michalovce4:1
Štvrťfinále20. 03. 201918:00STHK Dukla Trenčín - HK Nitra0:2
Štvrťfinále20. 03. 201918:00STHK Poprad - HC Košice4:2
Baráž21. 03. 201917:30ŠTHK Dukla Ingema Michalovce - MsHK DOXXbet Žilina2:0
Baráž23. 03. 201917:00SOMsHK DOXXbet Žilina - HK Dukla Ingema Michalovce1:2
Semifinále23. 03. 201918:00SOHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad5:4
Semifinále24. 03. 201918:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad4:3
Semifinále25. 03. 201918:00POHKM Zvolen - HK Nitra2:4
Semifinále26. 03. 201918:00UTHKM Zvolen - HK Nitra3:2 PP
Semifinále27. 03. 201918:00STHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica3:0
Semifinále28. 03. 201918:00ŠTHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica2:1 SN
Semifinále29. 03. 201918:00PIHK Nitra - HKM Zvolen3:1
Semifinále30. 03. 201918:00SOHK Nitra - HKM Zvolen1:2
Semifinále31. 03. 201918:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad2:1
Semifinále01. 04. 201918:00POHKM Zvolen - HK Nitra2:3
Semifinále02. 04. 201918:00UTHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica0:2
Semifinále03. 04. 201918:00STHK Nitra - HKM Zvolen1:4
Semifinále05. 04. 201918:00PIHKM Zvolen - HK Nitra1:4
Finále09. 04. 201918:00UTHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra3:2 PP
Finále10. 04. 201918:00STHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra3:1
Finále13. 04. 201918:00SOHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica3:7
Finále14. 04. 201919:00NEHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica2:1 SN
Finále16. 04. 201918:00UTHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra6:2

Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 11.12.2019 16:45
TímZSkóreB
1.B. Bystrica55180:109120
2.Slovan55191:118108
3.Košice55163:114106
4.Poprad55170:13199
5.Trenčín55167:13993
6.Zvolen55186:15291
7.Michalovce55152:15778
8.Nitra55149:15777
9.Miškovec55148:15877
10.Budapešť55158:20163
11.N. Zámky55143:18859
12.Detva55131:20656
13.L. Mikuláš4878:18635
TímZVVPPPPGB
1.Martin000000:00
2.Skalica000000:00
3.Žilina000000:00
4.Sp.Nová Ves000000:00
5.P.Bystrica000000:00
6.Topoľčany000000:00
7.Trnava000000:00
8.Dubnica000000:00
9.Levice000000:00
10.Humenné000000:00
SR 18000000:00
Aktualizované: 27.9.2020 08:51
play-outZVVPPPPSkóreB
1.Martin5302030:1711
2.Skalica5310122:1711
3.Trnava5211121:129
4.Michalovce5300227:259
5.P. Bystrica4010313:212
6.Dubnica400046:270
Aktualizované: 8.3.2020 14:55
TímZVVPPPPSkóreB
1.Martin56216425150:17979
2.Spišská55132733142:20650
3.Michalovce55143236147:21950
4.Žilina55123436111:22546
5.Skalica5585339106:23837
6.L. Mikuláš5642347110:29216
Aktualizované: 8.3.2020 14:57
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 27.9.2020 22:32
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 27.9.2020 22:32
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 27.9.2020 22:32
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames8245525289-227107
2San Jose Sharks8238827289-261101
3Nashville Predators8238929240-214100
4St. Louis Blues8236928247-22399
5Winnipeg Jets8238930272-24499
6Vegas Golden Knights8236732249-23093
7Dallas Stars8236732210-20293
8Colorado Avalanche8233530260-24690
9Arizona Coyotes8230935213-22386
10Chicago Blackhawks82241234270-29284
11Minnesota Wild8233436211-23783
12Vancouver Canucks82221336225-25481
13Anaheim Ducks8227837199-25180
14Edmonton Oilers82241138232-27479
15Los Angeles Kings8222942202-26371
Aktualizované: 27.9.2020 22:32
Aktualizované: 11.12.2019 16:45
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 27.9.2020 22:32

Bleskovky

Kapitán Stamkos už vo finálovej sérii za Tampu Bay nenastúpi

Kapitán Steven Stamkos už hokejistom Tampy Bay Lightning vo finálovej sérii NHL proti Dallasu nepomôže. V nedeľu to potvrdil tréner Jon Cooper. Tridsaťročný útočník absolvoval v marci operáciu a v zápase číslo tri finálovej série sa predstavil na ľade premiérovo od februára.
pred hodinou - TASR

Djurgarden Štokholm - Frölunda 0:2 vo švédskej lige

Hokejisti Djurgardenu Štokholm prehrali v jedinom nedeľňajšom zápase švédskej SHL s Frölundou 0:2. Švédska SHL - nedeľa: Djurgarden Štokholm - Frölunda 0:2.
pred 4 hod. - TASR

Mladá Boleslav oddelila z preventívnych dôvodov trénerov od mužstva

Hokejistov BK Mladá Boleslav povedú v nedeľňajšej predohrávke 26. kola českej extraligy proti Sparte Praha tréneri Petr Haken, Radim Vrbata a Václav Nedorost. Dvojica hlavných trénerov Radim Rulík a Pavel Patera je zdravotne indisponovaná. "S ohľadom na súčasnú situáciu klubový lekár pre istotu rozhodol o separácii oboch trénerov od mužstva. Hráči A-tímu BK Mladá Boleslav sú v poriadku," informoval klub na oficiálnom webe. V mužstve pôsobí aj slovenský útočník Mário Lunter.
o 12:01 - TASR

Pri dopravnej nehode zahynul 25-ročný ruský brankár Orechov

Pri dopravnej nehode zomrel 25-ročný ruský hokejový brankár Vadim Orechov. O smrti bývalého brankára Sibiru Novosibirsk informoval portál aif. ru.
o 10:12 - TASR

Litvínov musí do karantény, odložili mu ďalšie tri zápasy

Hokejisti Litvínova musia ísť do karantény. Piatkové testy hráčov, realizačného tímu aj niekoľkých členov klubového vedenia odhalili viaceré prípady koronavírusu. Litvínov neodohral piatkový zápas českej extraligy na ľade Liberca a ani nedeľný duel proti Plzni.
včera o 21:18 - TASR

Sobotňajšie výsledky švédskej ligy

Hokejisti Oskarshamnu so slovenským obrancom Adamom Jánošíkom prehrali v sobotňajšom zápase švédskej SHL s Luleou 2:5. Švédska SHL - sobota: Linköping - Växjö 1:2 pp a sn, Oskarshamn - Lulea 2:5, Färjestad - Brynäs 3:5, HV 71 - Rogle 2:3, Skelleftea - Örebro 1:4
včera o 20:24 - TASR

Detroit predĺžil zmluvu s Gagnerom

Kanadský hokejový útočník Sam Gagner predĺžil o rok kontrakt s klubom NHL Detroit Red Wings. Nová zmluva mu vynesie 850. 000 dolárov.
včera o 19:08 - TASR

Třincu odložili zápas s Olomoucom, káder aj realizačný tím na testy

Český hokejový extraligista Oceláři Třinec si odložil nedeľný duel 4. kola proti Olomoucu a čakajú ho testy na koronavírus. Pre "oceliarov" mal byť tento súboj prvým domácim v novej sezóne, naposledy sa predstavil v Litvínove, ktorý si následne pre podozrenie z nákazy COVID-19 v mužstve preložil piatkový duel v Liberci i nedeľné domáce stretnutie s Plzňou.
včera o 14:31 - TASR

Ottawa umiestnila Ryana na listinu nechránených hráčov

Tridsaťtriročného útočníka plánuje vykúpiť zo zmluvy. Ryan sa verejne priznal k alkoholizmu a nastúpil na podporný program NHL, aby svoje problémy vyriešil.
včera o 10:30 - TASR

MacLean bude asistentom trénera v Toronte

Novým asistentom trénera hokejistov Toronta Maple Leafs sa stal Paul MacLean. Šesťdesiatdvaročný Kanaďan pôsobil v rokoch 2011-2014 ako hlavný tréner Ottawy Senators, neskôr bol asistentom v Anaheime, Detroite a Columbuse. Informovala agentúra AP.
včera o 08:02 - TASR

Archív krátkych správ »
Program prípravných zápasov 2020

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

Odohrané zápasy

15. 03. 2020
TrenčínKošice
0:0REPORT
SlovanPoprad
0:0REPORT
B. BystricaZvolen
0:0REPORT
DetvaMiškovec
0:0REPORT
NitraBudapešť
0:0REPORT
MichalovceN. Zámky
0:0REPORT

Najviac bodov

Jindřich AbdulSBA62 bodov
2.McPherson A.ZVO58
3.Trotter B.ZVO58
4.Haščák M.KOS55
5.Mikyska J.TRE55

Najlepší strelec

Marcel HaščákKOS33 gólov
2.Zigo T.SBA27
3.Alderson B.TRE26
4.Stupka V.BBY24
5.Sofron I.MAC24

Najlepší brankár

Matej GajanBBY94.5 perc
2.Brust B.SBA93.66 %
3.Košarišťan A.KOS93.44 %
4.Beskorowany T.BBY92.98 %
5.Melicherčík M.BBY92.86 %
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov